logo

Kalite Politikası

PAYLAŞ
  • A+
  • A
  • A-

KALİTE POLİTİKASI

VEFA İLAÇ'ta yürütme yetkisine sahip Üst Yönetim, Kalite Politikası'nı şirketimiz amaçları ve müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlamış ve yayınlamıştır.Kalite Politikası Uygulama İlkeleri;


Kuruluşumuzun Kalite Politikası, Temel Amacı ile bütünlük oluşturacak şekilde hazırlanmıştır.


Temel Amacımız “Uluslararası kalitede ürünler üreterek, sağlıklı yaşama katkıda bulunmak”tır. Birbirini tamamlayan Temel Amaç ve Kalite Politikamız doğrultusunda Kuruluş stratejik planlarımız, iş planlarımız ve kalite hedeflerimiz oluşturulur. Bu plan ve hedeflerin oluşturulmasında aşağıdaki ilkeleri temel olarak alırız;


Kalite Güvence Sistemimizi oluşturan tüm süreçlerimizi yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla sürekli olarak gözden geçirmek ve iyileştirmek,


Kaynaklarımızı en etkin ve verimli şekilde yönetmek,


Müşteri odaklı çalışmak ve müşterilerimizin, kendilerine sunduğumuz ürün ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti sürekli olarak artırmak için çalışmalar yapmak,


Bütünsel Kalite Yönetim Sistemiyle birlikte, Kalite Güvence Sistemimizin de tüm çalışanlar tarafından anlaşılması, benimsenmesi, uygulanması ve geliştirilmesinin sağlanması amacıyla çalışanların gelişimine sürekli destek vermek,


Kuruluşumuz plan ve hedeflerine paralel olarak tedarikçilerimizin Kalite Güvence Sistemlerini kurmaları ve/veya geliştirmeleri için “Kazan-Kazan” prensibi doğrultusunda çalışmalar yapmak.


Kalite Politikamız ve Uygulama İlkeleri VEFA İLAÇ yönetiminin tam desteğine sahip olup, tüm çalışanlarla duyurular ve eğitimler yoluyla paylaşılır. VEFA İLAÇ çalışanları bu politika ve uygulama ilkelerine uymayı taahhüt ederler. Kalite Politikası üst yönetim ve tüm çalışanların katılımıyla gözden geçirilerek güncellenir.


Bu hedef ve ilkeler doğrultusunda üst yönetimin tam desteği ve hepimizin katılımıyla oluşturulan ve gerektiğinde güncellenen “Kalite Politikamız” Kalite Yönetim Sistemimizin ayrılmaz bir parçasıdır.


Beşeri İlaç, Geleneksel Bitkisel İlaç ve Gıda takviyesi sektörüne hizmet veren şirketimizin misyonu, kıtalar arasındaki sağlık sektörünü bir araya getiren isabetli stratejisi ile müşterisine üstün kaliteli ve geniş yelpazeli ilaç, gıda takviyesi, ürünlerini son teknoloji ile sunabilmektir. Ayrıca çalıştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına müşteri memnuniyeti bağlamında hızlı ve etkin bir geri dönüş sağlamaktır.


Mükemmele ancak çok çalışma ve sürekli kendini geliştirme ile erişilebileceği bilinciyle vizyonumuz, Avrasya'da özel markalar üretiminde en çok tercih edilen üretim üssü haline gelmektir. Bu amaçla şirketimiz, kalitesine etki eden tüm faaliyetlerini kapsamak üzere ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı'nı , GMP İlkelerini ve HACCP kurallarını üretim alanına göre kendisine model olarak seçmiştir.


Kurum değerlerimizin temel dayanağı olan “İnsana saygı” anlayışı çerçevesinde VEFA İLAÇ ürünlerinden faydalanan tüm birey ve kurumların koşulsuz memnuniyetini sağlamak için gerekli yönlendirme, yönetme ve koordinasyon faaliyetleri, yönetimimizin başta gelen taahhüdüdür.


Kalite politikamız gereği kalite sistemimizin sürekliliği ve tüm personel ile taşeronlara yaygınlaştırılması esastır.


Genç, dinamik ve çağdaş bir ekip olarak hizmet vermekte olan tüm VEFA İLAÇ çalışanlarının gönüllü katılımı ve yüksek performansı ile ülkemizin ve dünyanın sayılı başarılı kuruluşları arasında yerimizi almak konusunda inancımız tamdır.


Misyonumuz

Kıtalar arasındaki sağlık sektörünü bir araya getiren isabetli stratejisi ile müşterisine üstün kaliteli ve geniş yelpazeli ilaç, geleneksel bitkisel ilaç, gıda takviyesi, kişisel bakım ürünlerini son teknoloji ile sunmak.


Vizyonumuz

İlaç/Geleneksel-Bitkisel Ürün/Gıda Takviyesi üretimi ve Ar-Ge alanlarındaki başarısı sayesinde; ihracat alanında hızla büyüyen firmalardan biri olmak.
Firma Sahibi

Khaladdin Guliyev